Grups Municipals

L’Ajuntament de Mont-roig del Camp queda representat amb els regidors/es i els grups municipals següents, un cop celebrat el Ple de constitució de la Coporació Municipal, el 15 de juny de 2019:

Partit dels Socialistes de Catalunya –Candidatura de Progrés

Sr. Fran Morancho López

alcaldia@mont-roig.cat

 

Sra. Yolanda Pérez Díaz

yperez@mont-roig.cat

 

Sr. Enrique López González

elopez@mont-roig.cat

 

Sra. Maria del Remei Benach Font

mrbenach@mont-roig.cat

 

Sr. Ángel Redondo Ruizaguirre

aredondo@mont-roig.cat

 

Sra. Francisca Ortiz Sánchez

fortiz@mont-roig.cat

 

Sra. Cristina Llorens Pardo

cllorens@mont-roig.cat

 

Junts per Mont-roig Miami

Sr. Francisco Chamizo Quesada

fchamizo@mont-roig.cat

 

Sra. M. Amèlia Bargalló Castellnou

abargallo@mont-roig.cat

 

Sr. Quique Moreno Herrero

qmoreno@mont-roig.cat

 

Esquerra Republicana de Catalunya – Moviment d’Esquerres – Acord Municipal

Sra. Irene Aragonès Gràcia

iaragones@mont-roig.cat

 

Sr. Abbas Amir Aarab

aamir@mont-roig.cat

 

Sr. Manel Vilajosana Ferràndiz

mvilajosana@mont-roig.cat

 

Ara Mont-roig Miami – Verds per Més

Sr. Ferran Pellicer Roca

fpellicer@mont-roig.cat

 

Sra. Elvira Montagud Pérez

emontagud@mont-roig.cat

 

Ciutadans – Partido del a Ciudadanía

Sra. Ibana Pacheco Lelmo

ipacheco@mont-roig.cat

 

Plataforma Impulso Miami Mont-roig

Sr. Vicente Pérez Mula

vperez@mont-roig.cat